Červenec 2010

Jedu pryč :(:(:(

17. července 2010 v 18:58 | PetrusQa

Ahoj lidi. Moc se omlouvám že vá mto píšu tak pozdě ale zítra jedu na  tábor.

Články sem bouhžel  nestihla přednastavit.


odjezd: 18.7.2010 v 11:00
příjezd:  1.8.2010

České děti v tom mají jasno

16. července 2010 v 10:30 | PetrusQa

Jak se rodí miminka? České deti v tom mají jasno klikni na celý článek :D


Zatím párek fotek ze Slovenska

16. července 2010 v 9:36 | PetrusQaa |  Příroda
Ahoj lidi po dlouhé době se vám ozývám nebyl čas s kámoškama a s kámošama na kůpáku a atd....Takže konečně fotky ze Slovenska ale jenom dvě :(. Bude víc takže doufám že se budou líbit. V c.č.

Rekonstrukce

14. července 2010 v 18:34 | PetrusQa
Ahoj lidi právě rekonstruu blog a zajímal by mě zajímal váš názor na můj nový Lay ještě se veše dodělává. Tak co líbí se vám?

Chtěli by jste ode mě taky Lay?
Jeslti jo tak napište

1ú) tvůj blog
2) co chceš na Lay kdyby to byli tvé fotky tak adresu
3) Barvy max. 2


Pravidla:

Nesmíš zmazávat zdroj
nevydávat za svoje

Děkuji

Mám? Nemám?

14. července 2010 v 10:37 | PetrusQa
Ahoj lidi. Tedka mě napadlo když už se mi návštěvka trochu rozrostla jestli bych neudělala něakou soutěž. Napadlo mě Vgs. VELKÁ GRAFICKÁ SOUTĚŽ. Dám vám sem přihlášku a doufám  že se aspon 10 lidí přihlásí prosííím. Budu vybírat já a možná TERKA HOLÍKOVÁ NEBO VY!! POdle toho co chcete nebude to těžké první kolo bude lehké budes se to trochu ztěžovat doufám že se někdo přihlásí

Přihláška

1) blog
2) baví tě grafika?
3) Máme to hodnotit my s Terkou nebo návštěvníci blogu?
4) Přezdívka

Pravidla:

Ze soutěže se nemůžeš v půlce odhlásit když už se přihlásíš
Musíš dodržovat pokyny k úkolu
nesmíš podvádět!!
No a to je asi vše

Prosíím někdo se přihlašte já se pořádala moc soutěží ale žádná se nikdy nekonala nebyl dostatek lidí tak prosím
Děkuju moc předem kdo se přihlásí

Téma Týdne-Facebook

13. července 2010 v 15:43 | PetrusQa |  Diskuze
http://blog.beruby.com/fr/files/2010/07/Facebook_icon.png

Téma týdne je Facebook. Facebook znám 3 roky ze začátku mě to připadalo jako uplná pitomina,říkala jsem si na co to vůbec je? Až tento rok jsem přišla na to že když jedeš někde třeba k rodině a oni třeba nemají icq,skype a atd...tak se ti určitě nechce jim kazit compl a jdeš na internet na facebook a povikládáš si s přáteli já to tedka tak mám sem u bábuly a u bratránků a jelikož bratránci mají každý svůj comp a určitě nechců abych si tam přidávala své kontakty tak su na facebooku. Jaký máte vy vztah k Facebooku? Já docela kladný ale asi až od tohoto roku. Hrajete tam hry? Já docela i jo ale jenom když se nudím. Vím že tuhle Dizkuzi má hodně blogů ale mě zajímají vaše názory na mojem blog.
Doufám že tohle někdo přečte a napíše svůj názor záporný nebo kladný k
Fcebooku.
Děkuju všem za názor a doufám že bude aspon 5 komentářů :-))

Objednávka Laye

13. července 2010 v 11:32 | PetrusQa |  Laye
ahoj dost lidí se mě na E-mailu ptalo jestli bych jim neudělala Lay  takže vám to píšu radši tady protože na E-mailu je to takové komplikované xD takže kdo chce Lay objednat at mi napíše

1) Blog
2) co chceš na Lay, jestli fotku svou tak napiš na iemail petrusa999@seznam.cz
3) barvy maximálně 2

pravidla

1) nesmazávat zdroj
2) nevydávat za své

souhlasíš z pravidly? jestli ano můžeš si Lay objednat .)

Nová fotečka moje-Černobílá

13. července 2010 v 7:00 | PetrusQa |  Moje
Dávám vám sem moji novou ( fotila jsem se sama)  černobílou fotku podle mě se povedla a černobílá se mi líbí více protože ta barevná je taková pisklavá ( nemám mastné vlasy mám je mokré). Doufám že napíšete názor jak se vám líbí děkuju :-))

V celém článku

Zabíjení tulenů :(:(-Hrozné

12. července 2010 v 19:45 | PetrusQa
Prosím pomožte i VY! Jak pomůžeš??? Když si tento článek okopíruješ na svůj blog. Ten, kdo ho nemá na svém blogu, tak nemá snad ani právo dýchat stejný vzduch, jako dýcháme my ostatní. Se srdcem na správném místě... :'(
Povinně - CELÝ ČLÁNEK!
This is alternative content.
Norsko zavadi novou podobu turismu,pri ktere jsou k smrti ubijene mladata
tulenu,Canada nas zabiji taky.

Lay pro KlarushQu

8. července 2010 v 20:34 | PetrusQaa |  Laye

Ahojte,mám tu pro vás Lay který jsem dělala pro KlarushQu já doufám že se jí bude líbit a chtěla bych slyšet váš názor líbí se vám? V C.Č.Rady-Jaké pozadí je nej? Jak působí na lidi?

7. července 2010 v 17:00 | PetrusQaa |  Rady

Ahojíík. Připravila jsem tu pro vás pár rad: Jaké pozadí je nej? Jak působí na lidi? Tose dozvíš právě tady!! Tak pořádně čti!!! Přeji příjemnou zábavu. Prosím kopírujte se zfrojkem děkuju. :)
Otázka: Jaké pozadí se ti zdá nejlepší? Jak na tebe působí? Napiš mi tvůj názor do komentářů  zajímá mě to :)

Otázka 2: Pomohla ti tato rada k vybírání desyngu? Napiš do komentářů děkuju.


Modré pozadí na blog

Modré pozadí na blog se svým charakterem hodí snad pro všechny blogy. Je to nenásilná barva, která představuje oblohu nebo mír. Pokud si na svůj blog umístíte nějaké modré pozadí - rozhodně tím nic nezkazíte. Obvyklá pozadí představují především oblaka nebo mraky, oblohu či oceán.

Růžové pozadí na blog

Růžové pozadí na blog je typickým představitelem pozadí pro holčičí blogy a blogísky. Zřídka kdy se objevuje na blogu nějakého kluka.


Žluté pozadí na blog

Žluté pozadí na blog - žlutá je neutrální barva, kterou rozhodně nic nezkazíte. Zvláště v letnich dnech dominuje tato barva všude kolem nás. Představuje především slunce, klid a hřejivost.

Zelené pozadí na blog

Zeléné pozadí na blog je velmi dobré pro oči. Vědci již dávno zjistili, že zelená barva je nejvhodnější pro pozorování a nejméně namáhavá a spíše uklidňující pro oči. Často se s ní setkáváme právě v přírodě. I pozadí na blog v zelené barvě většinou zobrazují přírodu.

Červené pozadí na blog

Červené pozadí na blog je dominantní zejména u temperamentních blogů. U blogů, kde se nikdo nestydí říct cokoliv narovinu.

Černé pozadí na blog

Černé pozadí na blog je obvyklé zejména u emo blogů. Černá a bílá bude s tímto proudem rozhodně velmi dlouho spojena.

Fialové pozadí na blog

Fialové pozadí na blog - pozor - neplést si s růžovými pozadími. Zatímco růžová pozadí na blog se objevují především u holek - ta fialová naleznete i na blogu kdejakého kluka!


Dc-Boty

6. července 2010 v 21:33 | PetrusQaa |  Moda
Na tyhle boty se nemůžu vynadívat. Chci je jsou skvělé ale nechci ničím trápit mamku vždycky jsem si na skoro všechno našetřila sama Mobily xD, boty někdy prostě to co sjem si hrozně přála nechci a ani nejsu rozmazlený fracek který řekne mami já chci ještě tamto ano zlatíčko hned ti to koupím a atd... Nechci se strovnávat jako ty věci normál co jsou potřebné to je jasné ale mamka mě nikdy neříkala naštři si na to sama připadalo mě trpané si říctt o nový mobil! Prostě jsem si řekla našetřím si na něho sama bude  to jednodušší a aspon když ho třeba ztratím nebo když mě ho někdo ukradne bude to moje vina já jsem si ho koupila nebudou se trápit rodice možná jo ale více já protože je t z mojich peněz kapesné dostávám docela vysoké proto si šetřím :-))


DC - AVERY LOW W boty


Líbí se vám mě strašně! ♥♥♥♥♥
Sice mám tedka nové boty ale na tyhle si chci našetřit
Šetříte si sami nebo vám to kupují rodiče? Myslím mobily a atd....
Díky za odpovědi :-)

Moda-Líčení

6. července 2010 v 18:24 | PetrusQaa |  Moda
Tááák holky mám tu pro vás překvápko a tím je ..... Moda! Tipy,Rady,Trendy a atd.... Doufám že se to vyplatí. Přeji příjemnou podívanou a radu.Fotky jsem fotila já tak snad se budou líbit :)

Řasenka-Rimmel London


Foto:


Výhody: Je tam i bílá řasenka která ti zpevní řasy. Doporučuji první nanášet bílou řasenku a až potom  černou řasenku :).

Nevýhody: Moc velká kartáček,snadno se rozmaže ( to asi každá xD.).

Cena: 200 Kč,

Kde ji koupíš? Určitě v Dm nebo v Hm.... a atd....


Doma :-))

6. července 2010 v 18:17 | PetrusQaa
Ahojík lidi tak už jsem doma to mi neuvěříte co jsem šla na Slovensku
Šli jsme na Roháče znáte to tam někdo? Hezké jezera příroda a atd... to bylo dobré
Potom jsme šli na hřebeny ( hory,kopce) to už bylo horší ale dobré až ke konci jsem nemohla lezli jsme po 5 kopcích v nadmořské výšce 2166 což je dost!! Já chodím ráda poo kopcích a horách většinou s tatkou a tedka jsme byli na slovensku s Já,Tatka a brácha :-)) Ta tůra se měla jít 9 hodiny 45 minut my jsme ju ušly za 4 hodiny xD což nevím jak jsme to vzládli byli tam i řetězy a atd... neviděla sjem tam nikoho ve stejném věku jak sjem já poořádně jsme si pročvičili nohy příště jedeme opět do Alp tak je to nejhorší xD. Tak fotky přidám dneska ještě něco přidám tak sa mějte ahoj :-))

Nebudu tu :-((

2. července 2010 v 12:29 | PetrusQaa
Ahojík lidi nebudu tu ode dneška do Pondělka jedeme na Slovensko ale určitě až se vrátím přidám sem fotku ze Slovenska xD...Tak se mějte a kam jedete vy máte něaké plány?

New Fotky moje

1. července 2010 v 14:29 | PetrusQaa |  Fotky


Ahoj mám tu pro vás fotky moje které jsem dneska fotila doufám že se vám budou líbit a že aspon napíšete komentář děkuju :-))Více v celém článku