Diskuze

Téma Týdne-Facebook

13. července 2010 v 15:43 | PetrusQa
http://blog.beruby.com/fr/files/2010/07/Facebook_icon.png

Téma týdne je Facebook. Facebook znám 3 roky ze začátku mě to připadalo jako uplná pitomina,říkala jsem si na co to vůbec je? Až tento rok jsem přišla na to že když jedeš někde třeba k rodině a oni třeba nemají icq,skype a atd...tak se ti určitě nechce jim kazit compl a jdeš na internet na facebook a povikládáš si s přáteli já to tedka tak mám sem u bábuly a u bratránků a jelikož bratránci mají každý svůj comp a určitě nechců abych si tam přidávala své kontakty tak su na facebooku. Jaký máte vy vztah k Facebooku? Já docela kladný ale asi až od tohoto roku. Hrajete tam hry? Já docela i jo ale jenom když se nudím. Vím že tuhle Dizkuzi má hodně blogů ale mě zajímají vaše názory na mojem blog.
Doufám že tohle někdo přečte a napíše svůj názor záporný nebo kladný k
Fcebooku.
Děkuju všem za názor a doufám že bude aspon 5 komentářů :-))

Váš názor na?...............

30. června 2010 v 17:07 | Petrusqaa

Ahoj, mám tu pro vás další názor ale váš názor!
Chcete vědět na koho klikni
na celý článek :)

Děkuju moc!

29. června 2010 v 18:00 | PetrusQaa
Ahoj,lidi moc vám děkuju za skvělou návštěvku včera můj blog navštívilo 148 ( to sjem se dívala v 9 hodin večer takže nwm jestli více :) ale moc vám za to děkuju jste úžasní ale kdyby aspon někdo napsal komentář někdo napsal ale většina ne :( Doufám že se to časem zlepší :). Toto berte jako diskuzi :)

Otázky:
Jakou máš návštěvnost?
Zdá se ti být velká?
Jsi s ní spokojená?

Moc děkuju předem všem kdo odpoví na otázky Děkuju!!! :-))

Moje návštěvka v 20:00 :)
Co na ni říkáte? Mě příjde super jsem spokojená moc ale nevím jestli to takhle půjde dále xD
ale uvidíme zatím se mějte pp :)

Názor na?.......

28. června 2010 v 13:12 | PetrusQaa
Ahoj,chtěla bych tu jen zveřejnit názor na?......Chceš vědět an koho? Jestli jo tak klikni na celý článek. Ale ještě bych chtěla zdůraznit že to není žádné ej to trapka a atd... napíšu tu jen to co si myslím :-)) Nebo-li svůj názor :-)).Každý má přece svůj názor :)
 
 

Reklama