Moda

Dc-Boty

6. července 2010 v 21:33 | PetrusQaa
Na tyhle boty se nemůžu vynadívat. Chci je jsou skvělé ale nechci ničím trápit mamku vždycky jsem si na skoro všechno našetřila sama Mobily xD, boty někdy prostě to co sjem si hrozně přála nechci a ani nejsu rozmazlený fracek který řekne mami já chci ještě tamto ano zlatíčko hned ti to koupím a atd... Nechci se strovnávat jako ty věci normál co jsou potřebné to je jasné ale mamka mě nikdy neříkala naštři si na to sama připadalo mě trpané si říctt o nový mobil! Prostě jsem si řekla našetřím si na něho sama bude  to jednodušší a aspon když ho třeba ztratím nebo když mě ho někdo ukradne bude to moje vina já jsem si ho koupila nebudou se trápit rodice možná jo ale více já protože je t z mojich peněz kapesné dostávám docela vysoké proto si šetřím :-))


DC - AVERY LOW W boty


Líbí se vám mě strašně! ♥♥♥♥♥
Sice mám tedka nové boty ale na tyhle si chci našetřit
Šetříte si sami nebo vám to kupují rodiče? Myslím mobily a atd....
Díky za odpovědi :-)

Moda-Líčení

6. července 2010 v 18:24 | PetrusQaa
Tááák holky mám tu pro vás překvápko a tím je ..... Moda! Tipy,Rady,Trendy a atd.... Doufám že se to vyplatí. Přeji příjemnou podívanou a radu.Fotky jsem fotila já tak snad se budou líbit :)

Řasenka-Rimmel London


Foto:


Výhody: Je tam i bílá řasenka která ti zpevní řasy. Doporučuji první nanášet bílou řasenku a až potom  černou řasenku :).

Nevýhody: Moc velká kartáček,snadno se rozmaže ( to asi každá xD.).

Cena: 200 Kč,

Kde ji koupíš? Určitě v Dm nebo v Hm.... a atd....

Moda-Nákup

28. června 2010 v 14:30
hojíík holky takže konečně tu pro vás má mtu modu....Nemohla jsem nebyl čas nakupovali jsme takže doufám že se bude líbit :)


Více v celém článku

 
 

Reklama