Rady

Rady-Jaké pozadí je nej? Jak působí na lidi?

7. července 2010 v 17:00 | PetrusQaa

Ahojíík. Připravila jsem tu pro vás pár rad: Jaké pozadí je nej? Jak působí na lidi? Tose dozvíš právě tady!! Tak pořádně čti!!! Přeji příjemnou zábavu. Prosím kopírujte se zfrojkem děkuju. :)
Otázka: Jaké pozadí se ti zdá nejlepší? Jak na tebe působí? Napiš mi tvůj názor do komentářů  zajímá mě to :)

Otázka 2: Pomohla ti tato rada k vybírání desyngu? Napiš do komentářů děkuju.


Modré pozadí na blog

Modré pozadí na blog se svým charakterem hodí snad pro všechny blogy. Je to nenásilná barva, která představuje oblohu nebo mír. Pokud si na svůj blog umístíte nějaké modré pozadí - rozhodně tím nic nezkazíte. Obvyklá pozadí představují především oblaka nebo mraky, oblohu či oceán.

Růžové pozadí na blog

Růžové pozadí na blog je typickým představitelem pozadí pro holčičí blogy a blogísky. Zřídka kdy se objevuje na blogu nějakého kluka.


Žluté pozadí na blog

Žluté pozadí na blog - žlutá je neutrální barva, kterou rozhodně nic nezkazíte. Zvláště v letnich dnech dominuje tato barva všude kolem nás. Představuje především slunce, klid a hřejivost.

Zelené pozadí na blog

Zeléné pozadí na blog je velmi dobré pro oči. Vědci již dávno zjistili, že zelená barva je nejvhodnější pro pozorování a nejméně namáhavá a spíše uklidňující pro oči. Často se s ní setkáváme právě v přírodě. I pozadí na blog v zelené barvě většinou zobrazují přírodu.

Červené pozadí na blog

Červené pozadí na blog je dominantní zejména u temperamentních blogů. U blogů, kde se nikdo nestydí říct cokoliv narovinu.

Černé pozadí na blog

Černé pozadí na blog je obvyklé zejména u emo blogů. Černá a bílá bude s tímto proudem rozhodně velmi dlouho spojena.

Fialové pozadí na blog

Fialové pozadí na blog - pozor - neplést si s růžovými pozadími. Zatímco růžová pozadí na blog se objevují především u holek - ta fialová naleznete i na blogu kdejakého kluka!
 
 

Reklama